Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Варикозні вени у мене виникли після других пологів, особливо на правій нозі. І як показало УЗД, причина цього вроджена, коли не змикається клапан великої підшкірної вени. Через це, не дивлячись на лікувальний трикотаж і препарати, седини все більше і більше випирала, з’явилися характерні вузлики на ній і випинання. На гомілки з’явилися “зірочки” і дрібні судини. Спочатку звернулася за допомогою в приватну клініку, де флеболог запропонував видалити вени хірургічним шляхом, але я хотіла лікування варикозу лазером. Я взагалі не дуже довіряю приватним медичним центрам, тому вирішила шукати державний заклад. Знайома порадила звернутися в даний медичний центр, який знаходиться на базі київської міської клінічної лікарня №1. Там дуже досвідчені хірурги-ангіологія і найновітніші методи лікування. Після консультації з лікарем і збору всіх аналізів, вибрали день операції. Вона триває 40 хвилин, під спинномозковою анестезією. Під час операції з’являється присмак неприємний в роті, це саме через “припікання” вени лазером. Відразу одягають панчіх і потім через день на огляд. Після операції треба 2 години походити. Ніяких особливо хворобливих або неприємних відчуттів немає. Можна відразу на роботу. Перші два дні панчіх знімати не можна, потім протягом двох місяців його треба носити, знімаючи на ніч. Результат. Відень повністю не видно. Її немає взагалі. Зірочки дрібні і судини стали невидимими практично (мабуть покращився кровообіг). У місцях проколів шкіри, де вводили лазер або перев’язували її притоки, там невеликі цятки залишилися. але в очі не кидаються. Ніяких шрамів немає, все красиво. Результатом дуже задоволена. Ефект довічний, тому що вени більше немає. Але, звичайно, якщо є проблеми з іншими венами, то вони і будуть далі посилюватися.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Добридень! Хотів би висловити величезну подяку лікарям клініки, зараз не знаю проблем! В юності займався спортом, професійно, і ось до 33-му років у мене почали “вилазити” його наслідки, на свої вени я не міг дивитися, це було щось фіолетово-синє, закручене, звивисте, одним словом жах! Але це було спочатку, потім, у мене почали набрякати ноги, і в кінці кінців ноги стало просто зводити, крутити, не можу передати словами те почуття пекельного болю. Я зважився на оперативне втручання. Вибрав вашу клину так як вона на базі київської міської клінічної лікарні №1, що не дуже довіряю всяким приватним організаціям. На прийомі, мені все розповіли, розклали що до чого, заспокоїли і направили на здачу аналізів. Коли я був готовий мені призначили день проведення операції. Я не сильний в медичних термінах і сказати який саме метод був застосований в моєму випадку, не зможу, але одне скажу з упевненістю, мені допомогли, зараз мене абсолютно нічого не турбує. Я провів у клініці рівно день з моменту операції і був направлений на домашній спокій), мені дано було вказівки не так перевантажувати ноги і не піднімати важких предметів деякий час. Зараз у мене все ок! Сподіваюся більше не повернуся до цієї проблеми ніколи!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Все почалося з появи шишечок в районі коліна, потім через 2 місяці почалися сильні болі, через які не те що спортом займатися, ходити було боляче. Я очікував звичайно появи варикозу, так як у прабабусі тромби були, у мами варикозні вузли, але не очікував, що все з’явиться і проявиться так скоро. Протримавшись більше 2 місяців я все таки звернувся до флеболога. Запропонував не видалення вен, а лазерну операцію, суть полягає ось у чому, робиться розріз в районі паху 1-2 см і вводиться через нього лазер з камерою, щоб лікарю було видно, потім цей лазер по вені просовується, припікаючи хворі частини вени, тобто вени залишаються на місці і не витягуються. Діватися було нікуди, переборовши свій страх, я зважився на таке. Минуло все чудово, як мені і розповідав лікар, набряки і синяки залишалися ще приблизно 1 тиждень, але поступово стало все сходити. Через тиждень треба було сходити на прийом до лікаря, щоб він перевірив і подивився як вени гоїлися. Що можу сказати про фізичне навантаження, так це навпаки віталося. Але зараз розумію, що якби затяг я цю справу, то було б тільки погіршення, аж до тромбозу, адже як мені було сказано – варикоз не виліковується сам по собі, він тільки прогресує.