Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (458 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Флюорографія, рентген, комп’ютерна діагностика і доплерографія (УЗД вен) дозволяють лікарям «побачити» хвороба зсередини, поставити правильний діагноз і призначити відповідне лікування. Узі вен нижніх кінцівок дає повну інформацію про стан венозного кровотоку. Процедура абсолютно нешкідлива, немає вікових обмежень, проводиться протягом півгодини і без попередньої підготовки пацієнта.

Наша клініка в Києві одна з небагатьох, де ви можете провести УЗД вен нижніх кінцівок.

Покази

Заплануйте терміновий візит до нашої клініки при виявленні у себе таких судинних розладів:

 • «Красивий» малюнок з зірочок, утворений дрібними судинами;
 • «Лякаюча» картина розширених вен;
 • часте затікання і болю в кінцівках, відчуття «бігають» мурашок;
 • бліді стопи, посиніння пальців і всієї стопи;
 • спазми і звуження розмірів гомілки, набрякання (особливо одностороннє);
 • трофічні виразки, що не піддаються лікуванню;
 • почуття «холоду» в кінцівках при нормальній температурі;
 • ниючі болі в тазу, що виникають при статевому акті.

Лікування даних симптомів народними засобами і «чудо» таблетками не рекомендується. Полегшення може бути тимчасовим. Надалі це тільки погіршить ваш стан і призведе до розвитку таких небезпечних захворювань, як варикоз, тромбоз, атеросклероз і тромбофлебіт.

Важливо!

Не існує ніяких інших способів діагностики захворювань нижніх кінцівок (варикоз) крім доплерографії. Тільки вона здатна виявити причину виниклих нездужань.

Як проводиться дослідження

УЗД нижніх кінцівок виконується за допомогою ультразвукового датчика в формі олівця. Розміщують його в точках проектування досліджуваних вен. Процедура проводиться за наступною схемою:

Для обстеження підшкірної стегнової, загальної та поверхневої вен пацієнт повинен перебувати в положенні лежачи на спині.
Перевірка вен гомілки і підколінної вени: хворого укладають на живіт, ноги повинні бути трохи зігнуті в колінах і спиратися на пальці стоп.
Щоб визначити наявність прихованих порушень венозного кровотоку пацієнт повинен перебувати в положенні стоячи або сидячи.
У стані спокою швидкість руху венозного кровотоку мала. Проводячи дослідження, її збільшують, використовуючи функціональні проби. Це проба Вальсальви (хворий затримує дихання при вдиху) і компресія м’язів (дослідник здавлює рукою стегно або гомілку пацієнта).

Процедура безболісна і нетривала. Займає не більше 20 хвилин. По закінченню дослідження пацієнту видається лікарський висновок.

Методи діагностики

Флеболог діагностує захворювання, виходячи з даних анамнезу, об’єктивного огляду і показань інструментальних досліджень.

Опитування пацієнта

Лікар фіксує наявність у хворого таких факторів, як:

 • Зайва вага;
 • Цукровий діабет;
 • Малорухливий спосіб життя;
 • Гіпертонічна хвороба;
 • Спадковий варикоз.

Хворі скаржаться на біль при русі, зникаючу в положенні лежачи і при піднятті ніг. Спостерігається набряклість кінцівок, яка проходить після відпочинку. Це стадія субкомпенсації варикозу. При переході варикозу в стадію декомпенсації стан хворого погіршується. Пацієнт не може знайти положення, в якому болю відступають. Вони стають постійними, переводять нічними судомами. Згодом з’являється свербіж шкіри і трофічні виразки.

Огляд

Пальпація нижніх кінцівок дозволяє судинного хірурга виявити наявність набряклості, зон ущільнень, а також визначити болючі ділянки венозної сітки.
Інструментальні дослідження. Виявити зміни судин, які спровокували варикоз, вдається за допомогою УЗД вен. Дослідження дозволяє лікарю виявити патологічні зміни венозних стінок і клапанів. Швидкість венозного кровотоку визначається процедурою доплерографії.

Важливо!

В основі лікування будь-якого захворювання лежить якісна діагностика. Це єдиний і вірний крок на шляху до одужання. Записатися на прийом в нашу клініку ви можете в будь-який зручний для вас час.

Рекомендації

УЗД нижніх кінцівок не вимагає особливої ​​підготовки пацієнта. Слід врахувати деякі рекомендації:

 • перед процедурою відмовтеся від вживання стимулюючих напоїв (алкоголь, чай, кава);
 • за 2 години до проведення УЗД не приймати медикаменти, не використовувати мазі і місцеві зігрівальні засоби;
 • утриматися від куріння протягом 2 годин до обстеження;
 • перед проведенням УЗД хворий може поїсти, на результатах це не позначиться;
 • дотримання гігієнічних вимог (чисті ноги, пелюшка для видалення гелю).

Протипоказань для проведення ультразвукового дослідження вен нижніх кінцівок практично не відзначається. УЗД скасовують в тому випадку, якщо сам пацієнт відмовляється від її проведення або в разі гострого психозу. Наявність ран на шкірних покривах, де знаходиться досліджувана вена, також служить підставою для відмови в проведенні процедури.

Як записатися на доплерографію

Ми запрошуємо вас провести УЗД нижніх кінцівок в нашій клініці флебологии. Наші переваги очевидні:

 • Ви отримаєте якісне обслуговування за доступними цінами.
 • Для пенсіонерів та інвалідів передбачені значні знижки.
 • У нашій клініці флеболгіі проводиться дослідження стану не тільки зовнішніх, а й глибоких вен ніг. Вартість такої послуги трохи вище, але результат того вартий.
 • Процедура дозволяє попередити розвиток багатьох безсимптомних судинних захворювань.
 • У нашій клініці працюють висококваліфіковані фахівці, використовуючи новітні технічні розробки і сучасне медичне обладнання.

Перед візитом в клініку запишіться на прийом. Вам запропонують вибрати зручне для вас час обстеження.

Запись на консультацию


Важливо!

Не відкладайте «на потім» візит до флеболога. Тільки консультація наших фахівців допоможе з’ясувати всі «за» і «проти» проведення даного дослідження. Не запізніться! Бережіть себе!

Питання та відповіді

☑️ Страждаю на варикоз. Порадьте кращу клініку.

Ефективність лікування залежить від кваліфікації лікаря і технічного оснащення клініки. У нашій клініці обладнання світових брендів. Фахівці використовують тільки інноваційні методики лікування.

☑️ В якому випадку потрібна діагностика варикозу?

Поспішайте записатися на прийом в нашу клініку, якщо у вас з’явилися такі симптоми як швидка стомлюваність, болі в ногах, «випинання» вен, малюнок з судинних зірочок.

☑️ В чем заключается диагностика варикоза?

Врач проводит опрос пациента, потом осмотр и УЗИ вен ног. Он оценивает полученную информацию и назначает лечение при необходимости.

☑️ Какова методика проведения УЗИ вен ног?

Оценить состояние вен можно только в положении лежа. Другие исследования проводятся в положении сидя или стоя.

☑️ Есть ли ограничения перед проведением УЗИ вен?

Запрещены стимулирующие напитки (кофе, чай, алкоголь), курение и прием лекарств.

➤ Запись на консультацию

Записаться на процедуры можно по телефону 0800-215-486

5/5 (4 Reviews)