Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (13 оценок, среднее: 4,85 из 5)
Loading...

При захворюванні вен (варикоз) пацієнтам слід звертатися за консультацією до лікаря флеболога.

Це ангіохірург (судинний хірург), в обов’язки якого входить діагностика і хірургічна корекція проблемних зон. Спеціаліст під час прийому уважно вислухає ваші скарги і задасть уточнюючі питання. Будьте готові правдиво розповісти про спадковість, спосіб життя і виді діяльності.

Консультация флеболога в Киеве

Причини для відвідування флеболога

При перших ознаках варикозу важливо своєчасне звернення до лікаря флеболога. Чим раніше хворий звернеться за допомогою, тим ефективніше буде лікування і успішним результат.

Відвідати флеболога слід при наявності таких симптомів:

  • постійні болі в ногах;
  • швидка стомлюваність;
  • відчуття відчуття тяжкості;
  • утворення розширених вен ( «шишок»).

На консультації лікар уточнить все турбують вас симптоми і поставить точний діагноз. Наявність хоча б деяких ознак варикозу повинно насторожити вас і змусити звернутися за консультацією до наших фахівців.

Питання та відповіді

Під час прийому флеболог уважно вислуховує скарги пацієнта. Задає супутні питання і дивиться результати раніше проведених обстежень. Після цього лікар проводить огляд пацієнта і призначає УЗД (ангиосканирование). В результаті вивчення всіх даних флеболог встановлює діагноз з визначенням необхідної тактики лікування.

Важливо! Підготуйтеся до прийому лікаря заздалегідь, для чого детально опишіть свій спосіб життя, перерахуйте всі спадкові захворювання родичів і ваші перенесені хвороби.

У якій клініці найбільш ефективно лікують варикоз?

Результативність лікування включає в себе професіоналізм лікаря плюс сучасне обладнання. У нашій клініці встановлено унікальне обладнання, а лікування проводиться за інноваційними протоколам фахівцями високої кваліфікації.

Чи лікується варикоз в домашніх умовах?

Самостійно вилікуватися від варикозу неможливо. Не допомагають мазі, креми, настоянки і таблетки. Препарати лише на час знижують симптоми, але повністю усунути причини появи варикозу неможливо. Частково впоратися з хворобою допомагає компресійну білизну. Правильно підібрати цей аксесуар допоможуть фахівці. Позитивний ефект у лікуванні досягається за рахунок різниці тиску на окремих ділянках ніг. У підсумку в судинах нормалізується циркуляція венозної крові. Призупинити розвиток варикозу допомагає дотримання режиму навантажень, а також контроль маси тіла.

Куди тече кров після хірургічного втручання при лікуванні варикозу?

Хвора вена провокує утворення тромбів, які можуть спровокувати більш небезпечні хвороби, такі як інсульт або інфаркт. Циркуляція крові при варикозі порушується. Лікарі за допомогою сучасного медичного обладнання видаляють пошкоджені ділянки вен. Але засмучуватися не варто. Справа в тому, що в нашому організмі велику кількість венозних шляхів, здатних компенсувати роботу віддаленій частині. Є глибокі вени, є підшкірні. Вони вважаються основними магістралями потоків крові. При хірургічному втручанні лікар запаює ушкоджену судину. Рух крові перенаправляється по здорових венах. Після закінчення курсу лікування кровообіг по венах відновлюється, а супутні симптоми хвороби зникають. На шкірі відсутні косметичні дефекти у вигляді рубців і шрамів, що особливо важливо для жінок.

Чи можливо лікування варикозу без хірургічного втручання?

Поняття операції в сучасній медицині не завжди пов’язано з розрізами і шрамами. Доступні методики та інноваційні технології дозволяють видаляти варикоз амбулаторно. Операція проводиться швидко, а пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів. Такий спосіб лікування досить ефективний і не залишає шрамів. Пацієнту не потрібно госпіталізація. Він веде звичайний спосіб життя.
Слід знати, що не всім хворим варикозом показана операція. Тільки лікар, вивчивши всю симптоматику, вирішує, який спосіб лікування необхідний пацієнтові.

Багато років хворію варикозом. Чи є таблетки або мазі, що запобігають подальшому розвитку хвороби?

Існує медикаментозний спосіб лікування варикозу. Лікарські препарати здатні тонізувати вени, в результаті чого поліпшується циркуляція крові в венах. Пацієнти відчувають полегшення, набряки регресують. Використання «венозних» гелів приносить часткове полегшення, знижується неприємне відчуття дискомфорту.

Не слід думати, що хворі вени здатні реагувати на дію лікарських препаратів. Судини мають сильно стоншені стінки. Вони розширені і видозмінені. Зменшення ознак варикозу в цьому випадку пояснюється посиленою роботою здорових вен.

Важливо! Використовувати лікарські препарати при варикозі рекомендується тільки в тому випадку, якщо хворому протипоказана операція, або у вигляді етапу лікування. Повного лікування за допомогою лікарських засобів досягти неможливо.

Чому на ногах при варикозному розширенні вен утворюються «шишки»?

При варикозі підшкірні вени втрачають свою пружність, втрачають свою форму і розтягуються. У тих місцях, де відбувається мешковидная деформація судин, утворюються так звані шишки. Для лікарів це перша ознака того, що хвороба сильно запущена. Статистика підтверджує, що саме в цих місцях найчастіше відбувається тромбоутворення. Самолікування не дасть позитивного ефекту.

Важливо! Консультування таких хворих обов’язкове, інакше сумних наслідків уникнути не вдасться.

В яку пору року краще всього проводити операцію?

Сучасні методики лікування дозволяють лікарям проводити операції незалежно від пори року. Дату хірургічного втручання ми вибираємо, враховуючи ступінь захворювання, стан здоров’я пацієнта і його життєві плани.

Прийом флеболога, що і як?

Під час прийому флеболог уважно вислуховує скарги пацієнта. Задає супутні питання і дивиться результати раніше проведених обстежень. Після цього лікар проводить огляд пацієнта і призначає УЗД (дуплексне дослідження вен). В результаті вивчення всіх даних флеболог встановлює діагноз з визначенням необхідної тактики лікування.

Важливо! Підготуйтеся до прийому лікаря заздалегідь, для чого детально опишіть свій спосіб життя, перерахуйте всі спадкові захворювання родичів і ваші перенесені хвороби.

Запис на консультацію

Наша клініка в Києві:

  • має сучасне медичне обладнання для проведення якісної діагностики;
  • надає ефективну комплексне лікування хворих варикозом;
  • організовує консультації флеболога у зручний для пацієнтів час;
  • надає знижки для лікування інвалідів і пенсіонерів.
Запись на консультацию


Якщо вам потрібна консультація досвідченого судинного хірурга за доступну ціну, то наша клініка готова надати таку послугу. Ви переконаєтеся у високій кваліфікації наших лікарів. Всім пацієнтам підбираються індивідуальні методи і схеми лікування. Загальних рецептів лікування немає. Тому консультація лікаря флеболога обов’язкова.

5/5 (3 Reviews)